Hakkımızda
WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz kuruluşundan bu yana müşterileri ile birlikte sorunların çözümü için mühendislik anlayışını farklı bir boyuta taşımış ve fikirleri fikir olmaktan çıkarıp elle tutulur projelere dönüştürmüştür.

Kuruluş ile birlikte şirket ortaklarının tecrübeleri de değerlendirilerek bu güne kadar yapmış olduğu tüm projelerde başarılı bir ürün ortaya çıkarmak ve bu ürünü yaygınlaştırmak şirketin ana hedefi olmuştur.

Talepler doğrultusunda yapılan mekanik tasarımlara uygun olan otomasyon yaklaşımı ile akılcı çözümleri müşterilerine sunmakla beraber keşif ve ar-ge çalışmaları sonunda iş geliştirme projelerini;  maliyet analizleri ve kalite standartları çerçevesinde değerlendirerek yatırıma en uygun hale getirir.

DASS PROMET proje sürecinin her aşamasında müşterileriyle tam diyalog içinde çalışır. Esnek proje yönetimi anlayışıyla;
» Tasarım,
» Üretim,
» Devreye alma,

Eğitim ve teknik destek, hizmetleriyle endüstriyel sistemlerin akılcı çözümleri olmaya devam etmektedir.

VİZYON

Her yeni müşterimizle daha da değerlenen firmamız; çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz ile dürüst, saygın, adaletli ve LİDER topluluk olmak, müşterilerimiz için en yüksek etik ve mühendislik standartlarında ürünler sağlamak.

MİSYON

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı, mutlak başarıyı hedefleyen,kendisini devamlı geliştiren, yenilikçi ve sürdürülebilir faaliyetleri ile uluslararası düzeyde konveyör imalatçısı ve uygulayıcısı olmaktır.

Talepler doğrultusunda yapılan mekanik tasarımlara uygun olan otomasyon yaklaşımı ile akılcı çözümleri müşterilerine sunmakla beraber keşif ve ar-ge çalışmaları sonunda iş geliştirme projelerini; maliyet analizleri ve kalite standartları çerçevesinde değerlendirerek yatırıma en uygun hale getirir.

  • 0 (264) 502 43 55

  • info@dasspromak.com

  • Yeşiltepe Mahallesi 8048 Sk. No:3 Erenler/ Sakarya

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı