DASS SIFIR ATIK
WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

DASS SIFIR ATIK

Bize
Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

DASS SIFIR ATIK

13 Ocak 2021, 07:28
DASS SIFIR ATIK

Uzman mühendis ekiplerimiz tarafından projelendirilen Dass sıfır atık sistemleriyle kaynaklarınızın daha verimli ve tasarruflu kullanılmasını ve geri kazanım yöntemleriyle faydalı hale dönüştürülmesini sağlayabilirsiniz.

Çevre bilinci açısından oldukça yararlı olan bu sistemler israfı önleme ve kaynaklardan tasarruf edilmesini sağlama konusunda oldukça işlevsel sistemlerdir.

Sakarya ilinde yıllardır hizmet veren firmamız deneyimli personeli sayesinde yönetmeliğe ve müşterinin ihtiyaçlarına uygun projelendirme yaparak sektörde öncü firma olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Dass Promet olarak işimizde gösterdiğimiz titizlik ve hizmetimize yansıttığımız güler yüzle her geçen gün büyümekte ve müşteri ağımızı zenginleştirmekteyiz.

Sunduğumuz kaliteli hizmet ve ayrıcalıklarla faydalı işlere imza atmaktan ve müşterilerimizde mutluluk yaratmaktan gurur duymaktayız.

Talepler doğrultusunda yapılan mekanik tasarımlara uygun olan otomasyon yaklaşımı ile akılcı çözümleri müşterilerine sunmakla beraber keşif ve ar-ge çalışmaları sonunda iş geliştirme projelerini; maliyet analizleri ve kalite standartları çerçevesinde değerlendirerek yatırıma en uygun hale getirir.

  • 0 (264) 502 43 55

  • info@dasspromak.com

  • Yeşiltepe Mahallesi 8048 Sk. No:3 Erenler/ Sakarya

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı