DASS PROJE
WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

DASS PROJE

Bize
Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

DASS PROJE

04 Mart 2020, 00:19
DASS PROJE

Dass Promet olarak konusunda uzman mühendis ekibimizle her türlü çözüm önerileri ve projelerle hizmetinizdeyiz.

Sakarya ilinde verdiğimiz hizmetler her daim yenilikçi ve müşteri memnuniyeti odaklıdır. Firmamız yıllardır sunduğu nitelikli ürün ve hizmet kalitesiyle sektörde fark yaratarak lider konuma erişmiştir.

Bütün tasarımlarımız müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, alınabilecek en verimli sistemler düzenlenerek hazırlanmaktadır. Sunduğumuz akılcı çözümler ve ar-ge çalışmalarıyla verimi en üst düzeye çıkarıp maliyeti azaltmayı hedefliyoruz.

En yeni teknolojiler ve modern tasarımlar takip edilerek yaptığımız tüm işlerde farklılık yaratmak firmamızın ana prensiplerinden biridir.

Dass Promet projeleriyle firmanızda veya şahsi mekanlarınızda her daim en düşük maliyetlerle en çözümcül, işlevsel hizmetleri alma ayrıcalığına kavuşursunuz.

Talepler doğrultusunda yapılan mekanik tasarımlara uygun olan otomasyon yaklaşımı ile akılcı çözümleri müşterilerine sunmakla beraber keşif ve ar-ge çalışmaları sonunda iş geliştirme projelerini; maliyet analizleri ve kalite standartları çerçevesinde değerlendirerek yatırıma en uygun hale getirir.

  • 0 (264) 502 43 55

  • info@dasspromak.com

  • Yeşiltepe Mahallesi 8048 Sk. No:3 Erenler/ Sakarya

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı