DASS MEKANİK
WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

DASS MEKANİK

Bize
Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

DASS MEKANİK

04 Mart 2020, 00:21
DASS MEKANİK

Dass Promet firması ayrıcalığıyla mekanik projelendirme işlerinde uzman mühendis kadromuzla daima hizmetinizdeyiz.

Yaşamınızı kolaylaştırmak, daha konforlu, işlevsel alanlar yaratabilmek adına mekanik projelendirme işlerinde yıllardır edindiğimiz tecrübeyle hizmet vermekteyiz. Mekanik projelendirme sistemlerimizle binaların yaşam standartlarını üst seviyelere çıkarmayı hedefliyoruz.

Tasarımlarını akıllı ve modern teknolojilerle birleştiren firmamız fonksiyonel olduğu kadar hesaplı ve uygun fiyat seçenekleri de sunmaktadır.

Sakarya ve çevre illere sunduğumuz tüm hizmetler neticesinde sağladığımız memnuniyetlerle sektördeki liderliğimizi sürdürmekten gururluyuz.

Dass promet markası web sitesi, çalışma ofisi, online danışma hattı ve sosyal medya hesaplarıyla her daim ulaşılabilir ve danışılabilir durumdadır. Kişiye özel çözüm hizmetleri, ayrıcalıklar ve tekliflerden yararlanmak için tüm müşterilerimizi iletişim adreslerimize davet ediyoruz.

Talepler doğrultusunda yapılan mekanik tasarımlara uygun olan otomasyon yaklaşımı ile akılcı çözümleri müşterilerine sunmakla beraber keşif ve ar-ge çalışmaları sonunda iş geliştirme projelerini; maliyet analizleri ve kalite standartları çerçevesinde değerlendirerek yatırıma en uygun hale getirir.

  • 0 (264) 502 43 55

  • info@dasspromak.com

  • Yeşiltepe Mahallesi 8048 Sk. No:3 Erenler/ Sakarya

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı