DASS MAKİNE
WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

DASS MAKİNE

Bize
Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

DASS MAKİNE

04 Mart 2020, 00:23
DASS MAKİNE

Dass Promet olarak yılların verdiği deneyim ve bilgi birikimiyle mühendislik ve projelendirme alanlarında hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimize sunmayı hedeflediğimiz kusursuz hizmet anlayışıyla her geçen gün sektörde fark yaratmaktayız. Makine projelendirme alanında sunduğumuz hizmetler uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Müşterimizin ihtiyacı ve istekleri doğrultusunda yapılan inceleme ve analiz sonucu proje ekiplerimiz çizim oluşturmakta, üretim ekibimiz imal ederek makine projelerimizi gerçekleştirmektedirler.

Montajı yine uzman ekiplerce yapılan ürünlerimiz kontrol edilerek kullanıma sunulmaktadır. Her daim hizmete hazır müşteri danışmanlarımız ürün alımı öncesi ve sonrası her türlü destek hizmetiyle yanınızda yer almaktadırlar.

Sakarya ve çevre illerde verdiğimiz hizmetlerimizle kalite ve özenli hizmeti sizlere ulaştırmaktan mutluluk duyuyoruz.

Talepler doğrultusunda yapılan mekanik tasarımlara uygun olan otomasyon yaklaşımı ile akılcı çözümleri müşterilerine sunmakla beraber keşif ve ar-ge çalışmaları sonunda iş geliştirme projelerini; maliyet analizleri ve kalite standartları çerçevesinde değerlendirerek yatırıma en uygun hale getirir.

  • 0 (264) 502 43 55

  • info@dasspromak.com

  • Yeşiltepe Mahallesi 8048 Sk. No:3 Erenler/ Sakarya

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı