DASS KONVEYÖR
WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

DASS KONVEYÖR

Bize
Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

DASS KONVEYÖR

04 Mart 2020, 00:20
DASS KONVEYÖR

Yıllardır Sakarya ili ve ilçelerine hizmet sunan firmamız Dass Promet olarak konveyör sistemlerinin tasarım, imalat ve montajını da bizzat yapmaktayız.

Akılcı çözüm ve projelerle oluşturduğumuz konveyör sistemlerimiz sayesinde daha hızlı, pratik ve akıcı bir iş gücüne kavuşursunuz.

Pek çok sektöre özel projelendirdiğimiz bu sistemler her sektörün gerektirdiği ayrıcalıklar ve farklarla çeşitlendirilerek en işlevsel şekilde üretilmektedir.

Kişiye özel proje ve üretim uygulamalarımız müşterilerimiz tarafından tercih edilmemizin en önemli sebebidir.  

Kaliteli üretim, üstün hizmet anlayışımızla birlikte uygun fiyatlandırma ve ödeme koşullarında sağladığımız kolaylıklar sayesinde müşterilerimizde memnuniyet oluşturmaktan guru duyuyoruz.

Dass Konveyör sistemleri ile firmanızın iş yükünü azaltmak ve kaliteye en uygun koşullarla sahip olmanızı sağlamak işimizin en temel amacıdır.

Talepler doğrultusunda yapılan mekanik tasarımlara uygun olan otomasyon yaklaşımı ile akılcı çözümleri müşterilerine sunmakla beraber keşif ve ar-ge çalışmaları sonunda iş geliştirme projelerini; maliyet analizleri ve kalite standartları çerçevesinde değerlendirerek yatırıma en uygun hale getirir.

  • 0 (264) 502 43 55

  • info@dasspromak.com

  • Yeşiltepe Mahallesi 8048 Sk. No:3 Erenler/ Sakarya

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı