Dass Mekanik
WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

Dass Mekanik

Bize
Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

Dass Mekanik

04 Mart 2020, 00:18
Dass Mekanik

Mekanik projelendirme hizmetlerinde çok geniş bir alana yıllardır hizmet sunan firmamız deneyimli ve uzman kadrosuyla tüm mekanik işleri başarıyla tamamlamaktadır.

Keşif ve inceleme işlemleriyle başlayan işlerimiz, projenin çiziminden, üretimine ve montajına dek iş takibini sağlamaktadır. Montaj sonrası sınırsız süre destek hizmetleri de sağlayan firmamız garantili ve güvenceli ürünler sunmaktan gurur duymaktadır.

Yaptığımız kaliteli projelerin uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla sunulması müşterilerimiz için ayrı bir kolaylık olmaktadır. Mekanik tesisat denildiğinde sektörde markamızın akla gelmesi, müşteri memnuniyeti öncelikli çalışmamız ve işimize duyduğumuz saygıdan gelmektedir.

Yıllardır sektör deneyimiyle ve titizlikle yapılan tüm işlerimizi zamanında teslim etmekten ve müşterilerimizin memnun ayrılmalarından mutluluk duyuyoruz.

Talepler doğrultusunda yapılan mekanik tasarımlara uygun olan otomasyon yaklaşımı ile akılcı çözümleri müşterilerine sunmakla beraber keşif ve ar-ge çalışmaları sonunda iş geliştirme projelerini; maliyet analizleri ve kalite standartları çerçevesinde değerlendirerek yatırıma en uygun hale getirir.

  • 0 (264) 502 43 55

  • info@dasspromak.com

  • Yeşiltepe Mahallesi 8048 Sk. No:3 Erenler/ Sakarya

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı