Dass Konveyör
WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

Dass Konveyör

Bize
Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

Dass Konveyör

04 Mart 2020, 00:14
Dass Konveyör

Konveyör projelendirme, satış ve servis konularında yetkin olan firmamız yıllardır sektördeki deneyimi ve uzman kadrosuyla hizmetlerini sürdürmektedir.

İşimize gösterdiğimiz önem, zamanında teslimat, ayrıcalıklı, kişiye özel hizmet ve güven ilkeleriyle sektörde fark yaratmaktayız. Müşteri memnuniyeti ve düzgün iş firmamızın ana prensiplerinden biridir.

Yurt içi ve yurt dışı pazarlarda kaliteli hizmet ve güvenilirliği temsiz eden firmamız başarılı işlere imza atmakta ve her geçen gün büyümektedir. Sunduğumuz kaliteli ve güler yüzlü hizmet sayesinde müşterilerimizin işlerini çözümlemekten ve mutluluğunu arttırmaktan mutluluk duyuyoruz.

Uygun fiyat politikamız ve ödeme avantajlarımızla firmamızdan en cazip teklifleri alarak konveyör sistemlerine en hızlı şekilde sahip olabilir, satış sonrasında da devam eden destek ve servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Talepler doğrultusunda yapılan mekanik tasarımlara uygun olan otomasyon yaklaşımı ile akılcı çözümleri müşterilerine sunmakla beraber keşif ve ar-ge çalışmaları sonunda iş geliştirme projelerini; maliyet analizleri ve kalite standartları çerçevesinde değerlendirerek yatırıma en uygun hale getirir.

  • 0 (264) 502 43 55

  • info@dasspromak.com

  • Yeşiltepe Mahallesi 8048 Sk. No:3 Erenler/ Sakarya

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı