Dass Çelik
WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

Dass Çelik

Bize
Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

Dass Çelik

04 Mart 2020, 00:16
Dass Çelik

Yıllardır üstün hizmet anlayışı, kaliteli malzeme kullanımı ve kalifiye iş gücü kullanma konularında sektörde fark yaratan firmamız çelik işlerinde de başarılı işler çıkarmaktadır.

Konusunda uzman çalışma kadrosu sayesinde projelendirme, üretme ve montaj hizmetlerini başarıyla sunan firmamız sektördeki liderliğini yıllardır sürdürmektedir.

Kaliteli ve özenli hizmet anlayışını müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı sunan firmamız yeni teknolojileri de takip etmektedir. Kullanılan malzeme ve araç gereçlerde modern koşulları sağlayan hizmet anlayışımız, en son teknolojileri benimseme ve uygulamada da oldukça başarılıdır.

Çelik projelendirme ve montaj işlemlerimizde tüm sektörlere ve en basit işlerden en büyük sistemlerde hizmet sunmaya dek hizmet vermekteyiz. Yapılarınızın güvenli, şık ve sağlam dizaynı firmamız güvencesi altındadır.

Talepler doğrultusunda yapılan mekanik tasarımlara uygun olan otomasyon yaklaşımı ile akılcı çözümleri müşterilerine sunmakla beraber keşif ve ar-ge çalışmaları sonunda iş geliştirme projelerini; maliyet analizleri ve kalite standartları çerçevesinde değerlendirerek yatırıma en uygun hale getirir.

  • 0 (264) 502 43 55

  • info@dasspromak.com

  • Yeşiltepe Mahallesi 8048 Sk. No:3 Erenler/ Sakarya

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı